Lara Borovska - Pomerančový Buddha

Olej na sololitu, 40x30 cm. Monogramováno vzadu LB. Nerámováno.

Nejdelší strana: 40 cm

Každý z našich snů, i ten nereálný, si můžeme splnit. Pokud přesně víme, co potřebujeme. Stačí jen otočit pomeranč. Nebo si sednout do oblíbené kavárny a vypít sklenici pomerančového džusu.

o autorovi: Narodila se na Krymu, žila a pracovala v Kyjevě. Nyní žije v Praze. "Malování bylo posledních 9 let mým životním stylem jako způsob sdílení emocí prostřednictvím umění. Kde se berou nápady na mé obrazy? Nejčastěji jsou to emoce vyjádřené barvou nebo počáteční formou. Obraz se může objevit v kapce vody nebo třeba ve staré omítce domu. Dát to všechno dohromady a předložit divákovi tak, aby byl schopen pochopit mé pocity - to je mé pravé Umění."

92573. Pomerančový Buddha
Dražba ukončena:12.04.2023 20:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč