Ladislav Zívr - Potrét ženy

Nejdelší strana: 28 cm

Kresba, 28x20 cm. Signováno vlevo dole Ladislav Zívr. Datováno Praha 23. III. 41. Volný list.

o autorovi: 1909 - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 650 000 Kč

109123. Potrét ženy
Dražba ukončena:14.01.2024 21:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč