Ladislav Zívr

22439. Klečící ženský akt

popis: Litografie, 17x8 cm. Signováno dole uprostřed Zívr. Rám, pasparta,sklo.

o autorovi: 1909 - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 650 000 Kč

dražba ukončena: 26.09.2018 20:46:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 23.09.2018 9:25:01 3251
500 Kč 23.09.2018 7:22:01 2559