Ladislav Zívr - Klečící dívčí akt

Litografie, 19x15 cm. Signováno vlevo dole tužkou Zívr. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1909 - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 650 000 Kč

27429. Klečící dívčí akt
Dražba ukončena:31.01.2019 20:42:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč