Ladislav Zívr - Kamenný blok s průhledem ženského aktu

Litografie, 17x7 cm. Signováno vpravo dole tužkou Zívr. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1909 - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 650 000 Kč

29951. Kamenný blok s průhledem ženského aktu
Dražba ukončena:28.03.2019 22:06:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč