Ladislav Vraný - Zima v kopcích

Olej na plátně, 35x40 cm. Signováno vpravo dole L. Vraný. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1851 – 1907
Malíř, celým jménem Alois Vladislav Vraný, signuje L. Vraný. Byl žákem pražské průmyslové školy a Akademie umění v Praze. Věnoval se krajinářství, maloval i zátiší, květiny ovoce, stromy, lesní motivy.

70469. Zima v kopcích
Dražba ukončena:19.12.2021 20:34:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč