Ladislav Vraný - Párové obrazy - Podzimní a Zimní krajina

Olejomalby, 50x36 cm. Signovány vpravo dole Lad. Vraný. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1851 – 1907
Malíř, celým jménem Alois Vladislav Vraný, signuje L. Vraný. Byl žákem pražské průmyslové školy a Akademie umění v Praze. Věnoval se krajinářství, maloval i zátiší, květiny ovoce, stromy, lesní motivy.

82916. Párové obrazy - Podzimní a Zimní krajina
Dražba ukončena:21.08.2022 20:08:35
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč