Ladislav Vraný - Konvolut 2 obrazů: Jaro a Zima

Oleje na kartonu, 35x50 cm. Signovány Lad. Vraný. Rámovány.

Pozn.: Rámy i malby mírně poškozeny.

o autorovi: 1851 – 1907
Malíř, celým jménem Alois Vladislav Vraný, signuje L. Vraný. Byl žákem pražské průmyslové školy a Akademie umění v Praze. Věnoval se krajinářství, maloval i zátiší, květiny ovoce, stromy, lesní motivy.

308309. Konvolut 2 obrazů: Jaro a Zima
Dražba ukončena:16.04.2021 20:13:54
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč