Oleje na kartonu, 35x50 cm. Signovány Lad. Vraný. Rámovány.
Pozn.: Rámy i malby mírně poškozeny.
o autorovi: 1851 – 1907
Malíř, celým jménem Alois Vladislav Vraný, signuje L. Vraný. Byl žákem pražské průmyslové školy a Akademie umění v Praze. Věnoval se krajinářství, maloval i zátiší, květiny ovoce, stromy, lesní motivy.