Ladislav Vraný - Honosné zátiší

Nejdelší strana: 90 cm

Olej na plátně, 60x80 cm. Signováno vpravo dole L. Vraný. Rámováno.

Stav: Malba v místě poškozena. Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1851 – 1907
Malíř, celým jménem Alois Vladislav Vraný, signuje L. Vraný. Byl žákem pražské průmyslové školy a Akademie umění v Praze. Věnoval se krajinářství, maloval i zátiší, květiny ovoce, stromy, lesní motivy.

88513. Honosné zátiší
Dražba ukončena:15.01.2023 20:28:40
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč