Ladislav Vele - U vody

Olej na kartonu, 37x47 cm. Signováno vpravo dole L. Vele 31. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1906 - 1953
Narodil se v Mukařově u Turnova. Výtvarně vzdělán nebyl, akademické vzdělání získal v jiných oborech. Zabýval se ilustrací a grafickým designem. Ve volné tvorbě se věnoval krajinomalbě a grafice.

22292. U vody
Dražba ukončena:26.09.2018 18:19:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč limit (31.08.2018 13:52:15) 4116
700 Kč 29.06.2018 19:24:27 831