Olej na kartonu, 37x47 cm. Signováno vpravo dole L. Vele 31. Rám, pasparta, sklo.
o autorovi: 1906 - 1953
Narodil se v Mukařově u Turnova. Výtvarně vzdělán nebyl, akademické vzdělání získal v jiných oborech. Zabýval se ilustrací a grafickým designem. Ve volné tvorbě se věnoval krajinomalbě a grafice.