Olej na desce, 95x64 cm. Signováno vlevo dole L. Pejchl. Rámováno.
Nejdelší strana: 102 cm
o autorovi: 1901 - 1973
Narodil se ve Zlonicích u Slaného. Výtvarné vzdělání získal postupně na UMPRUM, AVU a ČVUT. Studijní cesty podnikl do Francie, Jugoslávie, Itálie a na Slovensko. Jeho dílo bylo spjato převážně s krajinou východních Čech.