Ladislav Kotas - Z Klatovska

Olej na plátně, 32x70 cm. Signováno vpravo dole Lad. Kotas. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1910 – 1986
Malíř, grafik. Studoval u F. Kysely a Z. Kratochvíla. Byl členem SVU Aleš a Jednoty umělců výtvarných, s nimiž vystavoval. Ve svých grafických listech vycházel z tradic pražské UMPRUM, v lyricky laděné malířské tvorbě tíhnul především ke krajině rodné Vysočiny. Jeho dílo je zastoupeno ve veřejných i soukromých sbírkách doma i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

80221. Z Klatovska
Dražba ukončena:26.06.2022 20:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč