Olej na plátně, 50x90 cm. Signováno vpravo dole Lad. Kotas. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1910 – 1986
Malíř, grafik. Studoval u F. Kysely a Z. Kratochvíla. Byl členem SVU Aleš a Jednoty umělců výtvarných, s nimiž vystavoval. Ve svých grafických listech vycházel z tradic pražské UMPRUM, v lyricky laděné malířské tvorbě tíhnul především ke krajině rodné Vysočiny. Jeho dílo je zastoupeno ve veřejných i soukromých sbírkách doma i v zahraničí.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.