Akryl na plátně, 100x100 cm. Signováno vlevo uprostřed Laco Andruš 2003. Nerámováno.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: 1963-2003
Slovenský výtvarník. Vystudoval Střední kamenickou školu, od r. 1996 žil a tvořil v Praze. Zabýval se figurální i abstraktní malbou, využíval různé malířské techniky.

Dražba ukončena:11.12.2025 21:24:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč