Ladislav Kotas - Rybníček

Olej na plátně, 60x80 cm, signováno vpravo dole Lad. Kotas, rám.

1910, Skalička u Tišnova - 1986
Žák UMPRUM v Praze (prof. F. Kysela a Z. Kratochvíl). V malbě se zabýval především krajinomalbou. Náměty čerpal z Vysočiny. Vytvořil i četné množství grafických prací.

2409. Rybníček
Dražba ukončena:28.05.2015 19:36:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč

1 600 Kč 28.05.2015 18:10:02 946
1 500 Kč 22.04.2015 21:36:30 134