Láďa Ehrlich - Podvečer

Olej na kartonu, 24x35 cm. Signováno vpravo dole Láďa Ehrlich. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba mírně poškozena.

Pozn.: Signatura hůře viditelná.

o autorovi: 1886, Dobrovice - 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

42340. Podvečer
Dražba ukončena:25.03.2020 22:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč