Láďa Ehrlich - Na blatech

Olej na plátně, 50x70 cm, signováno vpravo dole L. Ehrlich, rám.

o autorovi: 1886, Dobrovice - 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

9930. Na blatech
Dražba ukončena:26.04.2017 20:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč