Láďa Ehrlich - Grebeni, mořské pobřeží

Olej na plátně, 70x100 cm, signováno vpravo dole L. Ehrlich, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886, Dobrovice - 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

10204. Grebeni, mořské pobřeží
Dražba ukončena:27.04.2017 21:08:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč