Láďa Ehrlich - Soubor 16- ti miniaturních krajin

Akvarel, každá 3x5 cm, rám, pasparta, zaskleno.

1886, Dobrovice - 1965

Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu podpis Láďa Ehrlich 1944.

6353. Soubor 16- ti miniaturních krajin
Dražba ukončena:30.11.2016 18:41:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč