Láďa Ehrlich - Skalnaté pobřeží

Olej na kartonu, 11x14 cm, rám, zaskleno, signováno vlevo dole.

693. Skalnaté pobřeží
Dražba ukončena:27.11.2013 20:37:37
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:900 Kč