Láďa Ehrlich - Loďka u břehu

Olej na překližce, 29x44 cm, signováno vpravo dole L. Ehrlich, rám.

1886, Dobrovice - 1965

3845. Loďka u břehu
Dražba ukončena:28.01.2016 21:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč