Láďa Ehrlich - Liška v lese

Kombinovaná technika, 25x33 cm, signováno vpravo dole L. Ehrlich, rám, zaskleno.

1886, Dobrovice - 1965

Pozn.: Rám mírně poškozen.

6148. Liška v lese
Dražba ukončena:27.10.2016 19:42:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 200 Kč