Láďa Ehrlich - Cesta k lesu

Olej na kartonu, 25x40 cm, signováno vpravo dole L. Ehrlich, rám.

1886, Dobrovice - 1965

Pozn.: Rám mírně poškozen.

6389. Cesta k lesu
Dražba ukončena:30.11.2016 19:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč