Lad. Vraný - Párové obrazy - Krajiny

Oleje na kartonu, oba 38x32 cm. Signovány vpravo dole Lad. Vraný. Rámy, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Lad. Vraný
84675. Párové obrazy - Krajiny
Dražba ukončena:25.09.2022 20:29:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč