L. Parák - Kytice ve váze

Olej na kartonu, 46x32 cm. Signováno vpravo dole L. Parák 79. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 55 cm

L. Parák
104968. Kytice ve váze
Dražba ukončena:29.10.2023 20:50:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 29.10.2023 18:52:53 9294