L. Jiřincová, St. Lolek, P. Dyllinger, ... - Konvolut 7 prací

Různé techniky od 13x6 cm do 17x24 cm. 6x signováno. 4x rám, pasparta, sklo. 3x rám, sklo.

Pozn.: mírně poškozeno

vydraženo top doporučujeme
79758. Konvolut 7 prací
Dražba ukončena:19.06.2022 20:35:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč