Olej na plátně, 70x60 cm, signováno vlevo dole, rám.
Pozn.: Malba mírně poškozena, rám silně poškozen.
1901 Zlonice, 1971 Pardubice
AVU (1920-1924, Pirner, Švabinský, Nechleba), u Blažíčka profesura kreslení. V jeho díle převažuje krajinomalba, často s figurálními prvky.