Ladislav Pejchl - Rybáři u mola

Olej na plátně, 70x60 cm, signováno vlevo dole, rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena, rám silně poškozen.

1901 Zlonice, 1971 Pardubice
AVU (1920-1924, Pirner, Švabinský, Nechleba), u Blažíčka profesura kreslení. V jeho díle převažuje krajinomalba, často s figurálními prvky.

1137. Rybáři u mola
Dražba ukončena:02.06.2014 20:11:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč