Neznámý autor - Kytice šeříků v dobovém rámu

Kombinovaná technika (tisk a malba), 34x24 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

Nejdelší strana: 47 cm

Neznámý autor
106709. Kytice šeříků v dobovém rámu
Dražba ukončena:10.12.2023 21:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč
Chcete prodat podobný obraz?