Květa Monhartová

63214. V rozhovoru

popis: Olej na plátně, 75x55 cm. Signováno vpravo dole K. Monhartová. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 01.08.2021 20:39:03

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč