Kurt Moser - Nástěnný svícen - Dívka s mističkou

Bronz, výška 31 cm. Značeno vpravo dole K.M.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1925 – 1984
Německý sochař.

78275. Nástěnný svícen - Dívka s mističkou
Dražba ukončena:15.06.2022 22:45:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč