Antonín Kroča - Mořský břeh

Olej na plátně, 82x100 cm. Signováno vpravo dole Kroča 97. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

27241. Mořský břeh
Dražba ukončena:30.01.2019 22:32:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč