Kratochvíl - Při oblékání

Olej na kartonu, 74x48 cm. Signováno vpravo dole Kratochvíl 1960. Rámováno.

Stav: Malba poškozena. Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 90 cm

88418. Při oblékání
Dražba ukončena:08.01.2023 20:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč