Olej na sololitu, 47x65 cm. Signováno vpravo dole Kozák 77. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen, malba silně poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 76 cm