Koudelka - Muž v kroji

Kresba, 28x20 cm. Signováno vpravo dole Koudelka. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Pasparta i papír poškozeny.

21936. Muž v kroji
Dražba ukončena:19.09.2018 22:25:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 19.09.2018 22:20:48 3314
500 Kč 24.07.2018 10:29:36 55