Koudelka - Měsíční záře

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo nahoře Koudelka 75. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

302046. Měsíční záře
Dražba ukončena:09.11.2019 20:13:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 07.11.2019 13:13:58 5695