konec 19. století - Kristus, stříbro 980/1000, hrubá hmotnost 1 199,90g

Stříbrný plech, 13x12 cm. Neznačeno. Stříbro: 120,00g, hmotnost nepravých částí 1079,90 g. Pozn.: Mírně poškozeno.

Přiložena Výdejová boleta a Osvědčení Puncovního úřadu. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

konec 19. století
96076. Kristus, stříbro 980/1000, hrubá hmotnost 1 199,90g
Dražba ukončena:04.06.2023 21:41:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč