Stříbrný plech, 13x12 cm. Neznačeno. Stříbro: 120,00g, hmotnost nepravých částí 1079,90 g. Pozn.: Mírně poškozeno.
Přiložena Výdejová boleta a Osvědčení Puncovního úřadu. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.