konec 19. stol. - Skleněná váza

Sklo, zdobení emailem a zlatem, výška 22 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

konec 19. stol.
95768. Skleněná váza
Dražba ukončena:28.05.2023 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč