kolem roku 1850 - Konvolut 65 ocelorytin

Ocelorytiny, od 8x11 cm do 18x16 cm. Některé signovány. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

kolem roku 1850
84473. Konvolut 65 ocelorytin
Dražba ukončena:13.10.2022 21:41:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč