Klimeš - Potok v lukách

Olej na plátně, 50x26 cm. Signováno vlevo dole Klimeš. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen, malba poškozena.

Nejdelší strana: 54 cm

98026. Potok v lukách
Dražba ukončena:02.07.2023 20:54:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč