Kleneč, R. Kamenický - Závěsný talíř

Porcelán, průměr 33 cm. Značeno Kleneč, R. Kamenický ruční malba.

Pozn.: Mírně poškozeno vzadu.

Kleneč, R. Kamenický
49976. Závěsný talíř
Dražba ukončena:07.10.2020 22:34:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč