Klaudie Švrčková - We Can't Hide It Anymore You Are Somebody Else

Kombinovaná technika (akryl a tempera), 70x50 cm. Signováno vpravo dole Klaudie Švrčková, Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1998

87566. We Can't Hide It Anymore You Are Somebody Else
Dražba ukončena:11.12.2022 20:21:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč