Klaudie Švrčková - Prázdná uvnitř

Nejdelší strana: 40 cm

Akryl a tempera na kartonu, 40x40 cm. Signováno vlevo dole Klaudie Švrčková. Nerámováno.

o autorovi: 1998

92626. Prázdná uvnitř
Dražba ukončena:12.04.2023 21:18:53
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč