Klára Trnková - Milenci v uličce

Litografie 169/200, 19x12 cm. Signováno tužkou vpravo dole Klára Trnková 85. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1949
Malířka. Studovala na VŠUP v Praze u J. Nováka, A Hoffmeistera, M. Hegera a M. Jágra. Vyjadřuje se malbou, tvorbou emailových miniatur, je scénografkou. Dcera ilustrátora, malíře a filmového výtvarníka Jiřího Trnky.

Klára Trnková
84217. Milenci v uličce
Zbývá:9 dnů, 19 hodin
Konec dražby:12.10.2022 20:20:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:500 Kč

500 Kč 19.09.2022 22:41:12 6218