Klára Trnková - Konvolut 2 prací

Litografie, obě 19x12 cm. Signovány tužkou vpravo dole Klára Trnková 85. Pasparty, skla.

o autorovi: 1949
Malířka. Studovala na VŠUP v Praze u J. Nováka, A Hoffmeistera, M. Hegera a M. Jágra. Vyjadřuje se malbou, tvorbou emailových miniatur, je scénografkou. Dcera ilustrátora, malíře a filmového výtvarníka Jiřího Trnky.

Klára Trnková
92919. Konvolut 2 prací
Dražba ukončena:02.04.2023 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč