Litografie, obě 19x12 cm. Signovány tužkou vpravo dole Klára Trnková 85. Pasparty, skla.
o autorovi: 1949
Malířka. Studovala na VŠUP v Praze u J. Nováka, A Hoffmeistera, M. Hegera a M. Jágra. Vyjadřuje se malbou, tvorbou emailových miniatur, je scénografkou. Dcera ilustrátora, malíře a filmového výtvarníka Jiřího Trnky.