Katarína Fígerová - Červená vůně

Akryl na plátně, 70x80 cm. Signováno vpravo dole Alexyová Fig. K. Nerámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1963
Slovenská malířka a grafička

154219. Červená vůně
Zbývá:27 dnů, 18 hodin
Konec dražby:26.02.2026 20:37:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč