Károly Kotász - Májales

Olej na kartonu, 34x47 cm. Signováno vlevo dole Kotasz K. Rámováno.

o autorovi: 1872 – 1941
Maďarský malíř.

top
89337. Májales
Zbývá:2 dnů, 21 hodin
Konec dražby:29.01.2023 20:03:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 600 Kč