Kombinovaná grafická technika, 8/20, 50x49 cm. Signováno vpravo dole tužkou Karol Ondreička 71. Rám, pasparta, sklo. Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1944 – 2003 Slovenský malíř, grafik, ilustrátor a pedagog