Karel Svolinský - Soubor 12 grafických listů

Dřevoryty a litografie, od 15x12 do 8x5 cm. Většina signována. 1x pasparta, ostatní volné listy.

o autorovi: 1896 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

43029. Soubor 12 grafických listů
Dražba ukončena:15.04.2020 22:03:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 000 Kč