Karel Šustek - Spálov

Olej na překližce, 52x75 cm. Signováno vpravo dole Šustek 88. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 86 cm

o autorovi: Narodil se v Pitíně u Uherského Brodu roku 1912.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč.

Karel Šustek
95781. Spálov
Dražba ukončena:28.05.2023 20:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 28.05.2023 10:34:01 12316