Karel Souček (*1915) - Akt u zrcadla

Kombinovaná technika, 60x46 cm. Signováno vpravo dole K. Souček 66. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

71727. Akt u zrcadla
Zbývá:10 dnů, 10 hodin
Konec dražby:27.01.2022 20:48:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 300 Kč